Vīriešu domas par populārākajām sieviešu smaržām

vīriešu domas par sieviešu smaržāmVisbiežāk zinām, ka katram savas piemērotākās un tīkamākās smaržas jāizvēlas pašam. Tomēr, ja Jūsu otrā pusīte nespēj paciest jūsu izvēlētās smaržas – ir vērts pārdomāt un izvēlēties citas.

Tiesa, visbiežāk vīrieši nekādu lielo viedokli par sievietes smaržām neizteiks (ja vien neesam ietinušās smaržu mākonī tā, ka visiem apkārtējiem, ne tikai partnerim vien, tas liekas par traku).

Tomēr – ne visi vīrieši ir vienādi. Mans draugs, lai gan smaržu pasaulē orientējas maz, lieliski spēj izteikt prātīgu viedokli – kuras smaržas, viņaprāt, man piestāv, kuras nē. Un jāatzīst – lielākoties, viedokli par to mums sakrīt. Tomēr ir arī vīriešu – smaržu zinātāji – kas lieliski spēj sniegt pamatotu un argumentētu viedokli par sieviešu smaržu pasauli un dažādākajiem aromātiem.

Lielākoties vīrieši kā labākās norāda klasiskās sieviešu smaržas – tās, kuru aromāts nav pārāk uzmācīgs, bet vienlaikus – elegants. Chanel, Dior vai Giorgio Armani smaržas vienmēr ir arī vīriešu vērtējuma augšgalā, atzīstot, ka šādas smaržas sievieti padara daudz elegantāku un pievilcīgāku.

Tāpat, vīrieši īsti neizvēlas pārāk saldās sieviešu smaržas, kas viņiem saistās ar ievārījumu, konfektēm vai citiem saldumiem, norādot, ka sievietei nav jāsmaržo kā mazai meitenei – pēc saldumiem, bet gan kā iekārojamai, pašpārliecinātai un elegantai būtnei.

Citrusa nošu, nedaudz rūgtākas, spēcīgākas, asākas smaržas vīrieši vērtē tikpat augstu, kā klasiskos aromātus, tomēr norādot, ka šāda sieviete par sevi pauž pavisam citu stāstu – ir klasisks un elegants un ir mežonīgs un kaislīgs.

Tiesa, tas gan nenozīmē, ka laiku pa laikam nespējam būt abas vienā – klasiskā, elegantā un pašpārliecinātā dienā, kaislīgā un eksotiskā – vakarā, dodoties dejot, nu, piemēram, salsu. Pats galvenais – sievietei atrast savas īstās smaržas – dažādās notīs un noskaņojumos – un pārsteigt vīrieti negaidīti!

VIsu savu dzīvi esmu dievinājusi smaržas 😚 Nepārspīlēšu, sakot, ka man mājās atrodas vairāk smaržas kā dažā labā veikalā 😄 Protams mani interesē arī citas lietas, piemēram pūdeļi. Ak dievs kā es mīlu pūdeļus.

You may also like

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *