Izsmalcinātas smaržas īstām lēdijām

smaržas pārliecinātām sievietēmTas, kādas smaržas lietojam, spēj par mums pateikt tikpat daudz, cik apģērbs, ko nēsājam. Pietiek vienu reizi uzsmidzināt sev aromātu no mazas, dekoratīvas pudelītes, un apkārtējie varēs nojaust, vai tu vēlies sevi parādīt kā koķetējošu un jautru, neatkarīgu un inteliģentu vai seksuālu personību.

Tāpat kā mēs laika gaitā pieaugam un gūstam pieredzi, arī smaržām vajadzētu mainīties mums līdzi. Atrodi arī tu sev piemērotu aromātu, kas parādīs tavu būtību 2017.gadā, izvēloties kādu no šīm smaržām, kas piemērotas īstām lēdijām, kuras zina, ko vēlas.

  • Can Can by Paris Hilton – kad 2007.gadā slavenā dziedātāja un aktrise Perisa Hiltone (Paris Hilton) nolēma radīt savu ceturto aromātu sievietēm, viņa iedvesmojās no pasaulē pazīstamā mūzikla “Mūlenrūža” (Moulin Rouge”) un vienas no tā zīmīgajām dziesmām – “Lady Marmelade”. Šīs smaržas ir ļoti jutekliskas un sievišķīgas. Ideāli piemērotas pavasara un vasara sezonai, kad siltais laiks mūs mudina lietot svaigus aromātus. Šajās smaržās jūtams ziedu un augļu sajaukums, ar austrumniecisku pieskārienu. Sākuma nots ietver gardo nektarīnu, upeņu un mandarīnu ziedus. Aromāta sirds notij raksturīgs ziedu pieskāriens, kas sajaucas ar mežonīgo orhideju un apelsīnu ziediem savukārt beigu notī izceļas jutekliskais muskuss, dzintars un koksne.
  • Black Opium by Yves Saint Laurent – šis ir unikāls un sievišķīgs, bet ne meitenīgs aromāts, kas teju vai rada atkarību. Tas spēj pavedināt un likt aizmirsties. Brīdī, kad uzsmidzināsi šīs smaržas, sajutīsi spēcīgu kafijas pupiņu noti, kas mijas ar saldo un juteklisko vaniļu, piešķirot šai kombinācijai ideālu harmoniju. Aromāta noslēguma nots ietver atsvaidzinošu jasmīna dzirksti, kas smaržas padara vieglas. Black Opium ir tas aromāts, kuru tu vēlēsies padarīt par savējo.
  • Si by Giorgio Armani – šīs smaržas veltītas sievietēm, kurās mīt elegance, spēks un brīvs gars. Viss, kas jums jādara, ir tikai jāuzsmidzina šīs smaržas, un jūs jutīsities starojoša un pašpārliecināta. Spēcīgais, taču tajā pašā laikā maigais aromāts, esot uz jūsu ādas, valdzinās un ļaus nokļūt citā pasaulē. Tas ietver svaigas šipra notis, kurās jūtams nektāra, viegla muskusa un koksnes apvienojums.
  • Flowerbomb by Viktor & Rolf – jau šo smaržu nosaukums liecina par to, ka tā ir ziedu aromāta eksplozija. Tajā ietvertas bergamota, tējas, frēziju, jasmīna, apelsīna ziedu, orhidejas, rozes un pačūlijas notis. Šīs smaržas būs kā jūsu personīgais ziedu pušķis vienā mazā pudelītē. Tajā pašā laikā aromāts ir svaigs un salds.
VIsu savu dzīvi esmu dievinājusi smaržas 😚 Nepārspīlēšu, sakot, ka man mājās atrodas vairāk smaržas kā dažā labā veikalā 😄 Protams mani interesē arī citas lietas, piemēram pūdeļi. Ak dievs kā es mīlu pūdeļus.

You may also like

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *