Slavenību smaržas – kas tās ir un vai vērts iegādāties?

slavenību smaržasPar dažādu slavenību jaunajām smaržu līnijām dzirdam bieži – jāsāk domāt, tā nav īsti slavenība, ja nav pašai savas apģērbu vai smaržu līnijas. Un tomēr – vai mums noteikti jāizvēlas smaržas, tikai tāpēc, ka uz pudelītes rakstīts kāds vārds, kas saistās ar mūzikas industriju?

Nē – atbilde noteikti ir nē. Smaržas mēs iegādājamies tāpēc, ka tās mums piestāv, patīk aromāts, tas mums liek justies patīkami.

Iegādāties smaržas, tikai tāpēc vien, ka tām ir konkrēts nosaukums vai tās zīmols ir viens vai otrs – drīzāk sekli. Protams, Chanel smaržas, kas iekarojušas savu vietu pasaulē jau vairākas dekādes, ir vērts pirkt zīmola dēļ.

No otras puses – ja pasmaržojam Chanel, un tas nepatīk, šķiet, nepiestāv mums, nav vērst to pirkt pat zīmola pēc. Tas nenozīmē, ka esam mazāk klasiskas vai elegantas. Tas nozīmē vien to, ka mums piemērota ir savādāka aromātu kopa, kas nav ietverta Chanel smaržās.

Tāpat ar jebkuru slavenību smaržu – ja aromāts, kas ir pudelītē, degunam nepatīk un nav mums atbilstošs, tas arī vārds uz tās nepadarīs aromātu savādāku. No otras puses – ja aromāts, kas ir pudelītē, mums patīk un vēlamies to nēsāt ikdienā – varam izvēlēties arī tādas slavenības smaržas, kas mums kā mākslinieks, nebūt nav tuva.

Slavenību smaržas ir mārketinga triks, kā piesaistīt cilvēkus, gūt peļņu. Tomēr mums, kā pircējam, vairāk vajadzētu interesēties par to, kas ietverts flakoniņā – neatkarīgi no nosaukuma, zīmola vai vārda – ja smarža mums šķiet patīkama un aromāts atbilstošs mūsu personībai – tās ir īstās!

VIsu savu dzīvi esmu dievinājusi smaržas 😚 Nepārspīlēšu, sakot, ka man mājās atrodas vairāk smaržas kā dažā labā veikalā 😄 Protams mani interesē arī citas lietas, piemēram pūdeļi. Ak dievs kā es mīlu pūdeļus.

You may also like

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *