Kādas smaržas iecienījuši gados vecāki cilvēki?

smaržas vecmammaiNeatkarīgi no tā, kāds ir mūsu vecums, rūpes par sevi un savu izskatu ir ļoti būtiskas. Aplams ir stereotips par to, ka, vecāki cilvēki lieto tikai “aizvēsturiskas” smaržas vai odekolonus.

Patiesībā arī seniori novērtē kvalitatīvas smaržas, tāpēc der noskaidrot, kādi aromāti piestāv dāmām un kungiem gados. Šī informācija jums var palīdzēt, kad nākamreiz plānosit, ko lai uzdāvina mammai, vecmāmiņai vai tantei.

Smaržas dāmām

  • Le Dix Perfume by Balenciaga – klasiskas sieviešu smaržas, kuras radītas 1947.gadā. Šis aromāts ir lieliski piemērots dāmām, izceļot to oriģinalitāti un sievišķību. Smaržu maigums izpaužas nostaļģijā un melanholijā, kuru sniedz vijolīšu nots, kas strāvo no aromāta. Sākuma notīs jūtams bergamots un citrons, sirds notī apvienots iang – iang, rozes, lilijas un īrisa apvienojums savukārt pamata nots ietver muskusu, vaniļu, sandalkoku, un vetiveru.
  • Ysatis by Givenchy – maģisks ziedu aromāts, kad piestāvēs ikvienai dāmai. Šīs smaržas iemieso gudrību, emocionalitāti un unikalitāti. Aromāta sākuma notīs jūtams: kokosrieksti, Brazīlijas palisandrs un mandarīni. Sirds notīs izceļas: tuberoze, jasmīns, īrisi un narcises savukārt beigu notīs izceļas muskuss, ambra, medus, sandalkoks un pačūlija.
  • So Elixir by Yves Rocher – šis ir salīdzinoši nesen, 2009.gadā, radīts aromāts. Tas ir veltīts veiksmīgām, pašpārliecinātām, nobriedušām un izsmalcinātām sievietēm, kuras zina, ko vēlas no dzīves. Svaigais un jutekliskais aromāts piesaistīs uzmanību, pateicoties jasmīna un tonka pupiņu notīm, bergamota ēteriskajām eļļām, rozei un pačūlijai.

Smaržas kungiem

  • Creed Green Irish by Tweed – klasisks vīriešu aromāts, kas radīts 1985.gadā. Tā pamatnots ir citruaugļi, kas rada neatkārtojamu un valdzinošu pirmo iespaidu. Interesants fakts – šīs smaržas ir ļoti iecienītas Holivudas aktieru vidū. Tādi kungi kā Pīrs Brosnans, Klints Īstvuds un Rasels Krovs lieto tieši šo aromātu. Piestāvēs pašpārliecinātiem vīriešiem. Pozitīva īpašība – ļoti noturīgas smaržas.
  • Acqua di Gio by Giorgio Armani – tiek uzskatīts par visu laiku klasiskākajiem aromātiem vīriešu vidū. Šīs smaržas asociējas ar ūdenskrituma svaigumu, noslēpumainību, sauli un brīvību. Aromātā jūtamas augļu, koksnes uz ziedu notis, kas pārvēršas muskata, hiacintes, jasmīna un persiku notīs, noslēdzoties pačūlijas, ciedru, muskusa un sūnu apvienojumā. Šīs smaržas ir tās, kurām jābūt ikviena pašpārliecināta un nobrieduša vīrieša arsenālā.
  • Pour Monsieur by Chanel – šis elegantais aromāts piešķirs oriģinalitāti un brīvības garu ikvienam vīrietim. Neatkarīgi no vecuma, šīs smaržas ļaus justies kā īstam vīrietim, radot pašpārliecinātu iespaidu. Aromāts valdzina ar apelsīnu eļļas un citrona notīm, zem kura paslēpušās kardamona un koriandra vēsmas. Savukārt beigu notī jūtams ciedra un vetivēriju aromāts.

Klasika vienmēr būs modē. Izvēlies kādu no šiem aromātiem kā dāvanu, un tici man – tās saņēmējs par to tikai priecāsies!

VIsu savu dzīvi esmu dievinājusi smaržas 😚 Nepārspīlēšu, sakot, ka man mājās atrodas vairāk smaržas kā dažā labā veikalā 😄 Protams mani interesē arī citas lietas, piemēram pūdeļi. Ak dievs kā es mīlu pūdeļus.

You may also like

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *