Ko ņemt vērā izvēloties smaržas ikdienai?

kā izvēlēties smaržas ikvienaiSmaržu lietošanas paradumi mums katram ir atšķirīgi. Kādam patīk smaržas lietot ikdienā, piešķirot savai dienai īpašāku noskaņu un noti, kāds cits smaržas lieto tikai īpašākos gadījumos (svētkos un dodoties uz īpaši svarīgām tikšanām), ikdienā iztiekot ar savu dabisko aromātu.

Tiem, kas smaržas lieto ikdienā – galvenais ieteikums – reizēm ļaut ādai atpūsties. Ja arī tas ir kļuvis par ikdienas ieradumu un rituālu – gatavojoties dienai, izsmidzināt smaržas, tomēr vajadzētu laiku pa laikam savam degunam un ādai ļaut atpūsties no ierastā aromāta.

Tāpat, ikdienas lietošanai nevajadzētu iegādāties lētas smaržas. Par ar pieņēmumu, ka lietojot smaržas ikdienā, flakoniņš ātri tukšosies, tām nevajadzētu būt lētām. Labas smaržas nav lētas, savukārt lētas smaržas neatstāj pārāk labu iespaidu.

Vispraktiskāk iegādāties smaržas bez izsmidzinātāja – tās lēnāk izlietosies. Un šādām, dārgākām smaržām pietiek vien ar dažām pilītēm uz pareizajām ķermeņa zonām, lai mēs justu un sev līdzi nēsātu vajadzīgo aromātu visu dienu.

Nevajadzētu pārāk jaukt smaržas. Ja ikdienai ir viens aromāts – nevajadzētu katru dienu lietot citu, tā izjaucot gan savu smaržu sajūtu, gan mulsinot visus apkārtējos. Iegūstot vienu, ierasto aromātu, arī apkārtējiem būs vieglāk pieņemt mūsu izvēlēto aromātu.

Tajā pašā laikā – pārmaiņas ir vajadzīgas. Varam izvēlēties divus vai trīs aromātus, kas mums ir tīkami, lai, laiku pa laikam tos pamainītu – atkarībā no noskaņojuma, sajūtām vai situācijas.

Izvēloties smaržas, ņem vērā laikapstākļus, klimatu, smaržu lietošanas situāciju. Atceries, ka mitrā un siltā laikā aromāts izplatās intensīvāk, nekā aukstā un sausā laikā.

VIsu savu dzīvi esmu dievinājusi smaržas 😚 Nepārspīlēšu, sakot, ka man mājās atrodas vairāk smaržas kā dažā labā veikalā 😄 Protams mani interesē arī citas lietas, piemēram pūdeļi. Ak dievs kā es mīlu pūdeļus.

You may also like

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *